| Místo |
Mapa |
Skóre |
|
Datum |
|
13
|
1-1
Story · Overcooked
|
96 |
|
2019-08-01 |
|
13
|
1-3
Story · Overcooked
|
138 |
|
2019-08-01 |
|
17
|
1-4
Story · Overcooked
|
208 |
|
2019-08-01 |
|
11
|
1-5
Story · Overcooked
|
138 |
|
2019-08-01 |
|
16
|
1-6
Story · Overcooked
|
176 |
|
2019-08-01 |
|
14
|
2-1
Story · Overcooked
|
194 |
|
2019-08-01 |
|
8
|
2-2
Story · Overcooked
|
192 |
|
2019-08-01 |
|
10
|
2-3
Story · Overcooked
|
124 |
|
2019-08-01 |
|
11
|
3-1
Story · Overcooked
|
250 |
|
2019-08-01 |
|
8
|
3-4
Story · Overcooked
|
198 |
|
2019-08-01 |
|
9
|
3-3
Story · Overcooked
|
162 |
|
2017-02-08 |
|
9
|
3-2
Story · Overcooked
|
112 |
|
2017-02-07 |
|
10
|
2-4
Story · Overcooked
|
122 |
|
2017-01-11 |
-
Nuts Off Gaming dosáhl 96 bodů na mapě 1-1 (Story) a umístil se na 4. místě.
-
Nuts Off Gaming dosáhl 250 bodů na mapě 3-1 (Story) a umístil se na 6. místě.
-
Nuts Off Gaming dosáhl 124 bodů na mapě 2-3 (Story) a umístil se na 6. místě.
-
Nuts Off Gaming dosáhl 192 bodů na mapě 2-2 (Story) a umístil se na 4. místě.
-
Nuts Off Gaming dosáhl 194 bodů na mapě 2-1 (Story) a umístil se na 4. místě.
-
Nuts Off Gaming dosáhl 176 bodů na mapě 1-6 (Story) a umístil se na 3. místě.
-
Nuts Off Gaming dosáhl 138 bodů na mapě 1-5 (Story) a umístil se na 6. místě.
-
Nuts Off Gaming dosáhl 208 bodů na mapě 1-4 (Story) a umístil se na 5. místě.
-
Nuts Off Gaming dosáhl 138 bodů na mapě 1-3 (Story) a umístil se na 2. místě.
-
Nuts Off Gaming dosáhl 198 bodů na mapě 3-4 (Story) a umístil se na 4. místě.
-
Nuts Off Gaming dosáhl 162 bodů na mapě 3-3 (Story) a umístil se na 1. místě.
-
Nuts Off Gaming dosáhl 112 bodů na mapě 3-2 (Story) a umístil se na 2. místě.
-
Nuts Off Gaming dosáhl 122 bodů na mapě 2-4 (Story) a umístil se na 2. místě.