|
2p
2026-08-23
Tým DeerAndHorse zlepšil své skóre z 1396 bodů na 1666 bodů na mapě 3-3 (Campfire Cook Off) a umístil se na 1. místě. (posun z 2. místa)
|
|
2p
2026-08-18
Tým DeerAndHorse dosáhl 1396 bodů na mapě 3-3 (Campfire Cook Off) a umístil se na 2. místě.
|
|
2p
2026-08-14
Tým DeerAndHorse dosáhl 1802 bodů na mapě 3-2 (Campfire Cook Off) a umístil se na 1. místě.
|
|
2p
2026-08-02
Tým DeerAndHorse dosáhl 2609 bodů na mapě 3-1 (Campfire Cook Off) a umístil se na 2. místě.
|
|
2p
2026-07-19
Tým DeerAndHorse dosáhl 1033 bodů na mapě 2-4 (Campfire Cook Off) a umístil se na 1. místě.
|
|
2p
2026-07-14
Tým DeerAndHorse dosáhl 1432 bodů na mapě 2-3 (Campfire Cook Off) a umístil se na 2. místě.
|
|
2p
2026-07-14
Tým DeerAndHorse dosáhl 1515 bodů na mapě 2-2 (Campfire Cook Off) a umístil se na 2. místě.
|
|
2p
2026-07-14
Tým DeerAndHorse dosáhl 1440 bodů na mapě 2-1 (Campfire Cook Off) a umístil se na 6. místě.
|
|
2p
2026-07-06
Tým DeerAndHorse dosáhl 2031 bodů na mapě 1-4 (Campfire Cook Off) a umístil se na 3. místě.
|
|
2p
2026-07-06
Tým DeerAndHorse dosáhl 1507 bodů na mapě 1-3 (Campfire Cook Off) a umístil se na 2. místě.
|
|
2p
2026-07-06
Tým DeerAndHorse dosáhl 1380 bodů na mapě 1-2 (Campfire Cook Off) a umístil se na 4. místě.
|
|
2p
2026-07-02
Tým DeerAndHorse dosáhl 1640 bodů na mapě 1-1 (Campfire Cook Off) a umístil se na 3. místě.
|
|
2p
2026-06-22
Tým DeerAndHorse dosáhl 1488 bodů na mapě 2-4 (The Ever Peckish Rises) a umístil se na 2. místě.
|
|
2p
2026-06-19
Tým DeerAndHorse dosáhl 998 bodů na mapě 2-3 (The Ever Peckish Rises) a umístil se na 3. místě.
|
|
2p
2026-06-19
Tým DeerAndHorse dosáhl 1268 bodů na mapě 2-2 (The Ever Peckish Rises) a umístil se na 3. místě.
|
|
2p
2026-06-17
Tým DeerAndHorse zlepšil své skóre z 1440 bodů na 1612 bodů na mapě 2-1 (The Ever Peckish Rises) a umístil se na 2. místě. (posun z 4. místa)
|
|
2p
2026-06-15
Tým DeerAndHorse dosáhl 1440 bodů na mapě 2-1 (The Ever Peckish Rises) a umístil se na 4. místě.
|
|
2p
2026-06-14
Tým DeerAndHorse dosáhl 2400 bodů na mapě 1-3 (The Ever Peckish Rises) a umístil se na 3. místě.
|
|
2p
2026-06-02
Tým DeerAndHorse dosáhl 1310 bodů na mapě 1-2 (The Ever Peckish Rises) a umístil se na 3. místě.
|
|
2p
2026-06-02
Tým DeerAndHorse dosáhl 1476 bodů na mapě 1-1 (The Ever Peckish Rises) a umístil se na 5. místě.
|
|
2p
2026-05-27
Tým DeerAndHorse dosáhl 1708 bodů na mapě 1-5 (Winter Wonderland) a umístil se na 5. místě.
|
|
2p
2026-05-27
Tým DeerAndHorse dosáhl 2295 bodů na mapě 1-3 (Winter Wonderland) a umístil se na 1. místě.
|
|
2p
2026-05-23
Tým DeerAndHorse dosáhl 1824 bodů na mapě 1-1 (Winter Wonderland) a umístil se na 4. místě.
|
|
2p
2026-05-23
Tým DeerAndHorse dosáhl 1292 bodů na mapě 1-3 (Christmas) a umístil se na 3. místě.
|
|
2p
2026-05-21
Tým DeerAndHorse dosáhl 2004 bodů na mapě 1-5 (Christmas) a umístil se na 2. místě.
|
|
2p
2026-05-21
Tým DeerAndHorse dosáhl 2572 bodů na mapě 1-4 (Christmas) a umístil se na 3. místě.
|
|
2p
2026-05-06
Tým DeerAndHorse dosáhl 2487 bodů na mapě 1-2 (Christmas) a umístil se na 4. místě.
|
|
2p
2026-05-06
Tým DeerAndHorse dosáhl 1173 bodů na mapě 1-1 (Christmas) a umístil se na 5. místě.
|
|
2p
2026-05-02
Tým DeerAndHorse dosáhl 1304 bodů na mapě 1-5 (Sun’s Out, Buns Out) a umístil se na 4. místě.
|
|
2p
2026-05-02
Tým DeerAndHorse dosáhl 842 bodů na mapě 1-4 (Sun’s Out, Buns Out) a umístil se na 3. místě.
|
|
2p
2026-04-29
Tým DeerAndHorse dosáhl 768 bodů na mapě 1-3 (Sun’s Out, Buns Out) a umístil se na 2. místě.
|
|
2p
2026-04-29
Tým DeerAndHorse dosáhl 1019 bodů na mapě 1-2 (Sun’s Out, Buns Out) a umístil se na 4. místě.
|
|
2p
2026-04-25
Tým DeerAndHorse dosáhl 1420 bodů na mapě 1-1 (Sun’s Out, Buns Out) a umístil se na 3. místě.
|
|
2p
2026-04-18
Tým DeerAndHorse dosáhl 1460 bodů na mapě 1-5 (Spring Festival) a umístil se na 2. místě.
|
|
2p
2026-04-17
Tým DeerAndHorse dosáhl 1588 bodů na mapě 1-4 (Spring Festival) a umístil se na 2. místě.
|
|
2p
2026-04-12
Tým DeerAndHorse dosáhl 1692 bodů na mapě 1-3 (Spring Festival) a umístil se na 2. místě.
|
|
2p
2026-04-12
Tým DeerAndHorse zlepšil své skóre z 1680 bodů na 1804 bodů na mapě 1-2 (Spring Festival) a umístil se na 3. místě. (posun z 4. místa)
|
|
2p
2026-03-28
Tým DeerAndHorse dosáhl 1680 bodů na mapě 1-2 (Spring Festival) a umístil se na 4. místě.
|
|
2p
2026-03-28
Tým DeerAndHorse dosáhl 1384 bodů na mapě 1-1 (Spring Festival) a umístil se na 5. místě.
|
|
2p
2026-03-28
Tým DeerAndHorse dosáhl 1740 bodů na mapě 1-7 (Chinese New Year) a umístil se na 4. místě.
|
|
2p
2026-03-28
Tým DeerAndHorse dosáhl 1476 bodů na mapě 1-6 (Chinese New Year) a umístil se na 2. místě.
|
|
2p
2026-03-28
Tým DeerAndHorse zlepšil své skóre z 1776 bodů na 1800 bodů na mapě 1-5 (Chinese New Year) a umístil se na 4. místě. (posun z 5. místa)
|
|
2p
2026-03-08
Tým DeerAndHorse dosáhl 1776 bodů na mapě 1-5 (Chinese New Year) a umístil se na 5. místě.
|
|
2p
2026-03-08
Tým DeerAndHorse dosáhl 1380 bodů na mapě 1-4 (Chinese New Year) a umístil se na 3. místě.
|
|
2p
2026-03-08
Tým DeerAndHorse dosáhl 1712 bodů na mapě 1-3 (Chinese New Year) a umístil se na 2. místě.
|
|
2p
2026-03-08
Tým DeerAndHorse dosáhl 1768 bodů na mapě 1-2 (Chinese New Year) a umístil se na 6. místě.
|
|
2p
2026-02-14
Tým DeerAndHorse dosáhl 1512 bodů na mapě 1-1 (Chinese New Year) a umístil se na 3. místě.
|
|
2p
2026-02-14
Tým DeerAndHorse dosáhl 1126 bodů na mapě 1-4 (Moon Harvest) a umístil se na 5. místě.
|
|
2p
2026-02-14
Tým DeerAndHorse dosáhl 895 bodů na mapě 1-3 (Moon Harvest) a umístil se na 4. místě.
|
|
2p
2026-02-07
Tým DeerAndHorse dosáhl 1304 bodů na mapě 1-5 (Moon Harvest) a umístil se na 3. místě.
|
|
2p
2026-02-07
Tým DeerAndHorse dosáhl 1587 bodů na mapě 1-5 (Birthday Party) a umístil se na 9. místě.
|
|
2p
2026-02-07
Tým DeerAndHorse dosáhl 2170 bodů na mapě 1-4 (Birthday Party) a umístil se na 5. místě.
|
|
2p
2026-02-07
Tým DeerAndHorse dosáhl 1447 bodů na mapě 1-3 (Birthday Party) a umístil se na 3. místě.
|
|
2p
2026-02-07
Tým DeerAndHorse dosáhl 1173 bodů na mapě 1-2 (Birthday Party) a umístil se na 3. místě.
|
|
2p
2026-02-07
Tým DeerAndHorse dosáhl 1676 bodů na mapě 1-1 (Birthday Party) a umístil se na 3. místě.
|
|
2p
2026-01-27
Tým DeerAndHorse dosáhl 958 bodů na mapě 1-6 (The Lost Morsel) a umístil se na 3. místě.
|
|
2p
2026-01-27
Tým DeerAndHorse dosáhl 759 bodů na mapě 1-5 (The Lost Morsel) a umístil se na 4. místě.
|
|
2p
2026-01-27
Tým DeerAndHorse dosáhl 1288 bodů na mapě 1-4 (The Lost Morsel) a umístil se na 2. místě.
|
|
2p
2026-01-23
Tým DeerAndHorse dosáhl 1392 bodů na mapě 1-1 (Festive Seasoning) a umístil se na 4. místě.
|
|
2p
2026-01-22
Tým DeerAndHorse dosáhl 1526 bodů na mapě 1-3 (The Lost Morsel) a umístil se na 3. místě.
|
|
2p
2026-01-22
Tým DeerAndHorse dosáhl 1221 bodů na mapě 1-2 (The Lost Morsel) a umístil se na 3. místě.
|
|
2p
2026-01-22
Tým DeerAndHorse dosáhl 1461 bodů na mapě 1-1 (The Lost Morsel) a umístil se na 2. místě.
|
|
2p
2026-01-11
Tým DeerAndHorse dosáhl 917 bodů na mapě 1-8 (Festive Seasoning) a umístil se na 2. místě.
|
|
2p
2026-01-08
Tým DeerAndHorse dosáhl 1494 bodů na mapě 1-7 (Festive Seasoning) a umístil se na 2. místě.
|
|
2p
2026-01-07
Tým DeerAndHorse dosáhl 1577 bodů na mapě 1-6 (Festive Seasoning) a umístil se na 2. místě.
|
|
2p
2026-01-07
Tým DeerAndHorse dosáhl 1562 bodů na mapě 1-5 (Festive Seasoning) a umístil se na 2. místě.
|
|
2p
2026-01-07
Tým DeerAndHorse dosáhl 1340 bodů na mapě 1-4 (Festive Seasoning) a umístil se na 3. místě.
|
|
2p
2025-12-30
Tým DeerAndHorse dosáhl 882 bodů na mapě 1-3 (Festive Seasoning) a umístil se na 2. místě.
|
|
2p
2025-12-30
Tým DeerAndHorse dosáhl 1308 bodů na mapě 1-2 (Festive Seasoning) a umístil se na 2. místě.
|
|
2p
2025-12-26
Tým DeerAndHorse dosáhl 1473 bodů na mapě 1-3 (World Food Festival) a umístil se na 5. místě.
|
|
2p
2025-12-26
Tým DeerAndHorse dosáhl 1737 bodů na mapě 3-4 (World Food Festival) a umístil se na 4. místě.
|
|
2p
2025-12-26
Tým DeerAndHorse dosáhl 1280 bodů na mapě 3-3 (World Food Festival) a umístil se na 6. místě.
|
|
2p
2025-12-26
Tým DeerAndHorse dosáhl 692 bodů na mapě 3-2 (World Food Festival) a umístil se na 5. místě.
|
|
2p
2025-12-26
Tým DeerAndHorse dosáhl 1678 bodů na mapě 3-1 (World Food Festival) a umístil se na 4. místě.
|
|
2p
2025-12-26
Tým DeerAndHorse dosáhl 1330 bodů na mapě 2-3 (World Food Festival) a umístil se na 4. místě.
|
|
2p
2025-12-26
Tým DeerAndHorse dosáhl 1650 bodů na mapě 2-2 (World Food Festival) a umístil se na 5. místě.
|
|
2p
2025-12-26
Tým DeerAndHorse dosáhl 1925 bodů na mapě 2-1 (World Food Festival) a umístil se na 5. místě.
|
|
2p
2025-12-26
Tým DeerAndHorse dosáhl 801 bodů na mapě 1-2 (World Food Festival) a umístil se na 6. místě.
|
|
2p
2025-12-11
Tým DeerAndHorse zlepšil své skóre z 1800 bodů na 1852 bodů na mapě 1-3 (Story 2) a umístil se na 8. místě. (posun z 10. místa)
|
|
2p
2025-12-11
Tým DeerAndHorse zlepšil své skóre z 2064 bodů na 2576 bodů na mapě 2-1 (Story 1) a umístil se na 5. místě. (posun z 10. místa)
|
|
2p
2025-12-06
Tým DeerAndHorse zlepšil své skóre ze 1656 bodů na 1800 bodů na mapě 1-3 (Story 2).
|
|
2p
2025-12-06
Tým DeerAndHorse zlepšil své skóre z 2504 bodů na 2596 bodů na mapě 1-2 (Story 2) a umístil se na 9. místě. (posun z 10. místa)
|
|
2p
2025-12-06
Tým DeerAndHorse zlepšil své skóre ze 2632 bodů na 2660 bodů na mapě 1-1 (Story 2).
|
|
2p
2025-12-06
Tým DeerAndHorse zlepšil své skóre z 1021 bodů na 1233 bodů na mapě 5-4 (Story 1) a umístil se na 3. místě. (posun z 6. místa)
|
|
2p
2025-11-29
Tým DeerAndHorse zlepšil své skóre z 1110 bodů na 1297 bodů na mapě 5-1 (Story 1) a umístil se na 3. místě. (posun z 5. místa)
|
|
2p
2025-11-29
Tým DeerAndHorse zlepšil své skóre z 1116 bodů na 1272 bodů na mapě 3-4 (Story 1) a umístil se na 5. místě. (posun z 6. místa)
|
|
2p
2025-11-29
Tým DeerAndHorse zlepšil své skóre z 1107 bodů na 1188 bodů na mapě 2-4 (Story 1) a umístil se na 3. místě. (posun z 8. místa)
|
|
2p
2025-11-29
Tým DeerAndHorse zlepšil své skóre z 1508 bodů na 1812 bodů na mapě 1-3 (Story 1) a umístil se na 6. místě. (posun z 8. místa)
|
|
2p
2025-11-29
Tým DeerAndHorse zlepšil své skóre ze 1016 bodů na 1188 bodů na mapě 1-1 (Story 1).
|
|
2p
2025-11-23
Tým DeerAndHorse dosáhl 496 bodů na mapě 1-1 (World Food Festival) a umístil se na 3. místě.
|
|
2p
2025-11-23
Tým DeerAndHorse zlepšil své skóre z 1117 bodů na 1260 bodů na mapě 4-4 (Story 2) a umístil se na 3. místě. (posun z 4. místa)
|
|
2p
2025-11-21
Tým DeerAndHorse dosáhl 1083 bodů na mapě Kevin 8 (Story 2) a umístil se na 3. místě.
|
|
2p
2025-11-21
Tým DeerAndHorse dosáhl 1608 bodů na mapě Kevin 7 (Story 2) a umístil se na 4. místě.
|
|
2p
2025-11-21
Tým DeerAndHorse dosáhl 1227 bodů na mapě Kevin 6 (Story 2) a umístil se na 4. místě.
|
|
2p
2025-11-21
Tým DeerAndHorse dosáhl 1472 bodů na mapě Kevin 5 (Story 2) a umístil se na 5. místě.
|
|
2p
2025-11-21
Tým DeerAndHorse dosáhl 1159 bodů na mapě Kevin 4 (Story 2) a umístil se na 3. místě.
|
|
2p
2025-11-21
Tým DeerAndHorse dosáhl 1844 bodů na mapě Kevin 2 (Story 2) a umístil se na 4. místě.
|
|
2p
2025-11-02
Tým DeerAndHorse zlepšil své skóre z 1172 bodů na 1212 bodů na mapě 6-5 (Story 2) a umístil se na 2. místě. (posun z 3. místa)
|
|
2p
2025-11-02
Tým DeerAndHorse dokončil mapu 6-6 (Story 2) se zbývajícím časem 06:07 a umístil se na 1. místě.
|
|
2p
2025-11-02
Tým DeerAndHorse dosáhl 1172 bodů na mapě 6-5 (Story 2) a umístil se na 3. místě.
|
|
2p
2025-11-02
Tým DeerAndHorse dosáhl 1528 bodů na mapě 6-4 (Story 2) a umístil se na 4. místě.
|
|
2p
2025-11-02
Tým DeerAndHorse dosáhl 1535 bodů na mapě 6-3 (Story 2) a umístil se na 3. místě.
|
|
2p
2025-10-25
Tým DeerAndHorse dosáhl 1013 bodů na mapě 6-2 (Story 2) a umístil se na 3. místě.
|
|
2p
2025-10-25
Tým DeerAndHorse dosáhl 1441 bodů na mapě 6-1 (Story 2) a umístil se na 4. místě.
|
|
2p
2025-10-18
Tým DeerAndHorse dosáhl 1936 bodů na mapě 5-6 (Story 2) a umístil se na 3. místě.
|
|
2p
2025-10-18
Tým DeerAndHorse dosáhl 1227 bodů na mapě 5-5 (Story 2) a umístil se na 3. místě.
|
|
2p
2025-10-18
Tým DeerAndHorse dosáhl 1634 bodů na mapě 5-4 (Story 2) a umístil se na 3. místě.
|
|
2p
2025-10-18
Tým DeerAndHorse dosáhl 1146 bodů na mapě 5-3 (Story 2) a umístil se na 5. místě.
|
|
2p
2025-10-18
Tým DeerAndHorse dosáhl 1776 bodů na mapě 5-2 (Story 2) a umístil se na 3. místě.
|
|
2p
2025-10-11
Tým DeerAndHorse dosáhl 1973 bodů na mapě Kevin 1 (Story 2) a umístil se na 5. místě.
|
|
2p
2025-10-11
Tým DeerAndHorse dosáhl 1636 bodů na mapě 5-1 (Story 2) a umístil se na 3. místě.
|
|
2p
2025-10-11
Tým DeerAndHorse dosáhl 1268 bodů na mapě 4-6 (Story 2) a umístil se na 3. místě.
|
|
2p
2025-10-04
Tým DeerAndHorse dosáhl 1200 bodů na mapě 4-5 (Story 2) a umístil se na 4. místě.
|
|
2p
2025-10-04
Tým DeerAndHorse dosáhl 1117 bodů na mapě 4-4 (Story 2) a umístil se na 3. místě.
|
|
2p
2025-10-04
Tým DeerAndHorse dosáhl 1276 bodů na mapě 4-3 (Story 2) a umístil se na 3. místě.
|
|
2p
2025-10-04
Tým DeerAndHorse dosáhl 1224 bodů na mapě 4-2 (Story 2) a umístil se na 5. místě.
|
|
2p
2025-10-04
Tým DeerAndHorse dosáhl 1272 bodů na mapě 4-1 (Story 2) a umístil se na 4. místě.
|
|
2p
2025-09-28
Tým DeerAndHorse dosáhl 1820 bodů na mapě 3-6 (Story 2) a umístil se na 3. místě.
|
|
2p
2025-09-28
Tým DeerAndHorse dosáhl 1084 bodů na mapě 3-5 (Story 2) a umístil se na 3. místě.
|
|
2p
2025-09-27
Tým DeerAndHorse dosáhl 1124 bodů na mapě 4-3 (Story 1) a umístil se na 3. místě.
|
|
2p
2025-09-27
Tým DeerAndHorse dosáhl 1152 bodů na mapě 4-4 (Story 1) a umístil se na 4. místě.
|
|
2p
2025-09-27
Tým DeerAndHorse dosáhl 1328 bodů na mapě 3-4 (Story 2) a umístil se na 3. místě.
|
|
2p
2025-09-27
Tým DeerAndHorse dosáhl 1540 bodů na mapě 3-3 (Story 2) a umístil se na 3. místě.
|
|
2p
2025-09-27
Tým DeerAndHorse dosáhl 1252 bodů na mapě 3-2 (Story 2) a umístil se na 3. místě.
|
|
2p
2025-09-27
Tým DeerAndHorse dosáhl 1660 bodů na mapě 3-1 (Story 2) a umístil se na 3. místě.
|
|
2p
2025-09-27
Tým DeerAndHorse dosáhl 2080 bodů na mapě 2-6 (Story 2) a umístil se na 2. místě.
|
|
2p
2025-09-27
Tým DeerAndHorse dosáhl 1600 bodů na mapě 2-5 (Story 2) a umístil se na 4. místě.
|
|
2p
2025-09-27
Tým DeerAndHorse dosáhl 1812 bodů na mapě 2-4 (Story 2) a umístil se na 3. místě.
|
|
2p
2025-09-27
Tým DeerAndHorse dosáhl 833 bodů na mapě 2-3 (Story 2) a umístil se na 4. místě.
|
|
2p
2025-09-27
Tým DeerAndHorse dosáhl 1340 bodů na mapě 2-2 (Story 2) a umístil se na 4. místě.
|
|
2p
2025-09-27
Tým DeerAndHorse dosáhl 1036 bodů na mapě 2-1 (Story 2) a umístil se na 5. místě.
|
|
2p
2025-09-21
Tým DeerAndHorse dosáhl 2152 bodů na mapě 1-6 (Story 2) a umístil se na 7. místě.
|
|
2p
2025-09-21
Tým DeerAndHorse dosáhl 888 bodů na mapě 1-5 (Story 2) a umístil se na 7. místě.
|
|
2p
2025-09-21
Tým DeerAndHorse dosáhl 1584 bodů na mapě 1-4 (Story 2) a umístil se na 7. místě.
|
|
2p
2025-09-21
Tým DeerAndHorse dosáhl 1656 bodů na mapě 1-3 (Story 2) a umístil se na 10. místě.
|
|
2p
2025-09-21
Tým DeerAndHorse dosáhl 2504 bodů na mapě 1-2 (Story 2) a umístil se na 10. místě.
|
|
2p
2025-09-21
Tým DeerAndHorse dosáhl 2632 bodů na mapě 1-1 (Story 2) a umístil se na 14. místě.
|
|
2p
2025-09-21
Tým DeerAndHorse dosáhl 1197 bodů na mapě 6-4 (Story 1) a umístil se na 4. místě.
|
|
2p
2025-09-21
Tým DeerAndHorse dosáhl 416 bodů na mapě 5-6 (Story 1) a umístil se na 4. místě.
|
|
2p
2025-09-21
Tým DeerAndHorse dosáhl 758 bodů na mapě 5-5 (Story 1) a umístil se na 4. místě.
|
|
2p
2025-09-21
Tým DeerAndHorse dosáhl 1021 bodů na mapě 5-4 (Story 1) a umístil se na 6. místě.
|
|
2p
2025-09-06
Tým DeerAndHorse dokončil mapu The Peckening (Story 1) se zbývajícím časem 08:18 a umístil se na 2. místě.
|
|
2p
2025-09-06
Tým DeerAndHorse dosáhl 1431 bodů na mapě 6-2 (Story 1) a umístil se na 7. místě.
|
|
2p
2025-09-06
Tým DeerAndHorse dosáhl 1567 bodů na mapě 6-1 (Story 1) a umístil se na 5. místě.
|
|
2p
2025-09-06
Tým DeerAndHorse dosáhl 1770 bodů na mapě 5-3 (Story 1) a umístil se na 3. místě.
|
|
2p
2025-09-06
Tým DeerAndHorse dosáhl 1176 bodů na mapě 5-2 (Story 1) a umístil se na 3. místě.
|
|
2p
2025-08-31
Tým DeerAndHorse dosáhl 1110 bodů na mapě 5-1 (Story 1) a umístil se na 5. místě.
|
|
2p
2025-08-31
Tým DeerAndHorse dosáhl 1173 bodů na mapě 4-2 (Story 1) a umístil se na 3. místě.
|
|
2p
2025-08-31
Tým DeerAndHorse dosáhl 1376 bodů na mapě 4-1 (Story 1) a umístil se na 6. místě.
|
|
2p
2025-08-31
Tým DeerAndHorse dosáhl 1116 bodů na mapě 3-4 (Story 1) a umístil se na 6. místě.
|
|
2p
2025-08-31
Tým DeerAndHorse dosáhl 1275 bodů na mapě 3-3 (Story 1) a umístil se na 7. místě.
|
|
2p
2025-08-31
Tým DeerAndHorse dosáhl 1087 bodů na mapě 3-2 (Story 1) a umístil se na 5. místě.
|
|
2p
2025-08-31
Tým DeerAndHorse dosáhl 1724 bodů na mapě 3-1 (Story 1) a umístil se na 7. místě.
|
|
2p
2025-08-31
Tým DeerAndHorse dosáhl 1107 bodů na mapě 2-4 (Story 1) a umístil se na 8. místě.
|
|
2p
2025-08-31
Tým DeerAndHorse dosáhl 1476 bodů na mapě 1-6 (Story 1) a umístil se na 5. místě.
|
|
2p
2025-08-31
Tým DeerAndHorse dosáhl 1247 bodů na mapě 1-5 (Story 1) a umístil se na 3. místě.
|
|
2p
2025-08-31
Tým DeerAndHorse dosáhl 1508 bodů na mapě 1-3 (Story 1) a umístil se na 8. místě.
|
|
2p
2025-08-31
Tým DeerAndHorse dosáhl 1247 bodů na mapě 1-2 (Story 1) a umístil se na 6. místě.
|
|
2p
2025-08-31
Tým DeerAndHorse dosáhl 1016 bodů na mapě 1-1 (Story 1) a umístil se na 12. místě.
|
|
2p
2025-08-31
Tým DeerAndHorse dosáhl 1161 bodů na mapě 2-3 (Story 1) a umístil se na 6. místě.
|
|
2p
2025-08-17
Tým DeerAndHorse dosáhl 1436 bodů na mapě 1-1 (Moon Harvest) a umístil se na 3. místě.
|
|
2p
2025-08-17
Tým DeerAndHorse dosáhl 1261 bodů na mapě Kevin 3 (Story 2) a umístil se na 2. místě.
|
|
2p
2025-08-17
Tým DeerAndHorse dosáhl 1268 bodů na mapě 2-2 (Story 1) a umístil se na 4. místě.
|
|
2p
2025-08-17
Tým DeerAndHorse dosáhl 2064 bodů na mapě 2-1 (Story 1) a umístil se na 10. místě.
|
|
2p
2025-08-17
Tým DeerAndHorse dosáhl 2044 bodů na mapě 1-4 (Story 1) a umístil se na 6. místě.
|
|
2p
2025-08-02
Tým DeerAndHorse dosáhl 1392 bodů na mapě 2-3 (Surf 'n' Turf) a umístil se na 3. místě.
|
|
2p
2025-07-26
Tým DeerAndHorse dosáhl 1312 bodů na mapě 1-2 (Moon Harvest) a umístil se na 2. místě.
|
|
2p
2025-07-26
Tým DeerAndHorse dosáhl 856 bodů na mapě 6-3 (Story 1) a umístil se na 3. místě.
|
|
2p
2025-07-26
Tým DeerAndHorse dosáhl 1312 bodů na mapě 1-2 (Moon Harvest) a umístil se na 14. místě.
|